Zestawy Lego Disney Princess – buduj zabawne rzeczy z klocków

Nie tylko chłopcy uwielbiają te zestawy klocków, ale także dziewczynki. Różnorodność zestawów z ulubionymi księżniczkami Disneya nie pozostawi żadnej dziewczynki obojętną. LEGO Disney Princess to wspaniała seria zestawów konstrukcyjnych opartych na historiach z popularnych kreskówek i bajek o księżniczkach.

Mulan Disney Princess z klocków Lego

Większość zestawów koncentruje się na ulubionych odcinkach kreskówek i ilustruje znane miejsca. Zestaw LEGO Disney Princess z bajki  Mulan to doskonałe miejsce na sesję treningową odnośnie tworzenia konstrukcji.

Mulan, główna bohaterka w niebieskim kimonie, niebieskiej koszuli i różowym pasku, ma czarne włosy i niebieskie oczy tak jak w kreskówce. Figurka kruczowłosego konia jest wyposażona w mocowaniem siodła na grzbiecie.

Syrenka Ariel

Z klocków w zestawie można zbudować idealne miejsce do treningu, przestronną przestrzeń dla konia, przytulne miejsce do odpoczynku dla księżniczki… Zestaw Królewska uczta zaprasza na majestatyczny bal razem z syrenką Ariel, Tianą i Aurorą. Możesz zbudować wspaniały pałac i salę balową do tańca i zabawy, pojeździć niezwykłym rydwanem z gwiazdami i muszlami oraz spróbować pysznych przysmaków księżniczki Tiany. Zestaw Kareta Kopciuszka zawiera wszystko, czego potrzeba do zbudowania wspaniałej karety ciągniętej przez śnieżnobiałego konia.

Aladyn i księżniczka Dżasminy

Wymyślanie orientalnych historii z przygodami Aladyna i księżniczki Dżasminy nie jest niczym prostszym. Oprócz głównych bohaterów w zestawie znajduje się słynny magiczny dywan, 2 figurki zwierząt, zestaw mebli oraz dodatkowe akcesoria: grzebień, perfumy dla księżniczki, okulary, owoce i inne.

Zestaw Królewska stajnia Małej Dziewczynki jest przeznaczony dla najmniejszych księżniczek. Z większych części można zbudować małą stajnię dla kucyka oraz plac treningowy z płotkami. Oprócz biegania i pokonywania przeszkód Mała Dziewica uwielbia smakołyki, więc po zawodach można ją poczęstować ciastkami i słodką herbatą.