Linia LEGO Disney Princess jest zbyt urocza, by można ją było opisać słowami

LEGO Disney Princess to motyw zabawek konstrukcyjnych stworzony przez Lego Group i skierowany głównie do dziewczynek. Wydany na początku 2014 roku, zawiera minifigurki oparte na różnych księżniczkach z Walt Disney Company, w tym Królewny Śnieżki, Kopciuszka i Sugar Belle.

Nowy dodatek do linii LEGO: Disney Princess

Jeśli chodzi o zabawki dla dzieci, niewiele jest marek tak kultowych jak LEGO. Dla wielu dzieci klocki LEGO to pierwsze klocki, z których budują swoje własne światy. Dzięki linii LEGO Disney Princess dziewczynki mogą teraz budować zamki jak dla księżniczki lub przeżywać przygody ze swoimi ulubionymi królewskimi postaciami.

Przez zestawy takie jak zamek Kopciuszka czy podmorskie królestwo Ariel dziecko może przenieść się do świata fantazji, w którym to ono jest gwiazdą przedstawienia. Zestawy do zabawy zachęcają do krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów, gdy dziecko układa każdy element w taki sam sposób. Ponadto dziecko będzie uwielbiało odgrywać ukochane sceny z klasycznych filmów Disneya – ale w swojej własnej wersji. Obserwowanie, jak dziecko cieszy się podczas zabawy, jest bezcenne. Dlatego klocki LEGO zawsze będą cenione zarówno przez dzieci, jak i dorosłych.

Jest wiele powodów, by pokochać klocki LEGO Disney Princess

Przede wszystkim te zestawy są nieskończenie kreatywne i zapewniają wiele godzin zabawy. Możesz zebrać wszystkie swoje ulubione postacie. Pomagają rozwijać umiejętności motoryczne i koordynację ręka-oko.

Zestawy LEGO Disney Princess, nawiązujące do popularnych filmów i postaci księżniczek Disneya, z pewnością spodobają się dzieciom, które uwielbiają budować i bawić się ulubionymi księżniczkami. Wszystkie można mieszać i dopasowywać do siebie, co daje nieskończone możliwości zabawy. Dzięki misternym detalom i wielu akcesoriom w każdym zestawie te zabawki konstrukcyjne dają mnóstwo możliwości kreatywnego odgrywania ról.

Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki z radością będą tworzyć magiczne chwile ze swoimi ulubionymi postaciami LEGO Disney Princess dzięki neutralności płciowej tych figurek.