Partnerzy:


Łucznictwo

Udany popis formy na Wojewódzkich Zawodach Dzieci i Młodzików

Niedawno informowaliśmy o zaskakującej formie najmłodszych zawodników Sokoła, teraz już wiemy, że nie był to przypadek, ponieważ zawodnicy tych kategorii wiekowych zdominowali kolejne zawody. W wojewódzkich zawodach dzieci i młodzików, które odbyły się w Radomiu, wśród dzieci starszych, zdobywając 548 punktów, zwyciężył Kacper Drużdżel. Na drugim miejscu z wynikiem 534 sklasyfikowany został Krystian Jałowski. W tej samej kategorii wśród dziewczynek wystartowały cztery nasze zawodniczki, na drugim miejscu zawody ukończyła Anna Wilewska, natomiast trzecia była, debiutująca niecały miesiąc temu Weronika Rozwadowska. Na piątym miejscu sklasyfikowana została Aleksandra Kotlarska, a na siódmym kolejna debiutantka Weronika Pyrek. W kategorii młodzików na piątym miejscu zakończył zmagania Leszek Wziątek. Kolejne zawody pokazały, że Sokół ma zawodników, którzy za kilka lat będą mieli ogromne szanse na najwyższe laury nie tylko na Mazowszu ale i w całym kraju.

K. Kośla