Partnerzy:


Łucznictwo

Szóste miejsce Małgosi

Szóste miejsce w Halowych Zawodach Kontrolnych Kadry Narodowej zajęła Małgorzata Sobieraj. Z powodu sprzyjającej pogody zawody odbyły się na torach otwartych a nie jak sama nazwa wskazuje w hali sportowej. Organizatorem imprezy był Klub Sportowy Obuwnik Prudnik. W strzelaninach eliminacyjnych reprezentantka naszego klubu uzyskała 1226 punktów, co dało jej wysokie trzecie miejsce. Ostatecznie wynik pojedynków setowych ulasował Małgosię na 6 miejscu. W pierwszym pojedynku Małgorzata natrafiła na Koushar Maryie reprezentantkę Białorusi którą pokonała z wynikiem 6 : 2. W następnym pojedynku uległa Joannie Rząsie (LKS Łucznik Żywiec) z wynikiem 1 : 7. Najlepszymi uczestnikami tych zawodów zostali: Rafał Dobrowolski (KS Stella Kielce) oraz Natalia Leśniak (LKS Łucznik Żywiec).