Partnerzy:


Łucznictwo

Pierwsza szansa na tytuły

Już w najbliższy weekend, łucznicy naszego klubu staną przed pierwszą w tym sezonie szansą na zdobycie tytułów mistrzowskich, podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Żywcu. W ubiegłych latach w Mistrzostwach Polski w tej kategorii nie mieliśmy wielu reprezentantów, rok temu wystartowała tylko Joanna Gorczyca, a dwa lata temu Kamil Kośla, wcześniej barw sokoła nie reprezentował nikt. W tegorocznej edycji to się zmieni, do Żywca pojadą, dwie kobiety: Joanna Gorczyca i Małgorzata Pietrzyk, oraz trzech panów: Kamil Kośla, Robert Kornafel i wracający po kilku latach przerwy od trenowania Daniel Walaszek. Oznacza to, że oprócz rywalizacji indywidualnej nasi zawodnicy będą walczyli o medale w klasyfikacjach zespołowych, oprócz męskiej drużyny mamy szansę na udział w zmaganiach dwóch mikstów.