Partnerzy:

Łucznictwo

Mistrzostwa Polski Młodzików

W ubiegłą sobotę zakończyły się wielkie Mistrzostwa Polski Kielce 2017, podczas których organizatorzy zanotowali bardzo dużą frekwencję. Cała impreza pomimo ogromnej ilości startujących zawodników, przebiegła sprawnie i bez żadnych komplikacji. Niestety pogoda pozostawiała wiele do życzenia, gdyż przez większość czasu dominował deszcz.

Nasi młodsi koledzy jak na tak duże zawody nie dali się zjeść presji wielkich zawodów i zaprezentowali się z jak najlepszej strony. Tak oto Patryk Staniszewski zajął najwyższą lokatę z klubu plasując się na 51 miejscu, zaś jego brat Błażej zaledwie 4 miejsca niżej. Paweł Olszewski wyjechał z ziemii świętokrzyskiej z 70 miejscem a Konrad Pysiak  ze 142

Drużyna w składzie : Patryk Staniszewski, Błażej Staniszewski oraz Paweł Olszewski zajęła 16 miejsce na 55.

Na słowa uznania zasługuje również młodziczka Oliwia Dobosz, która pomimo ścisku na torach zajęła  100 pozycję na 209 możliwych!

Wszystkim zawodnikom gratulujemy wytrwałości i życzymy dalszych, coraz lepszych wyników :)