Partnerzy:


Łucznictwo

Męska drużyna z brązowym medalem Halowych Mistrzostw Polski Seniorów

Po raz kolejny nasi łucznicy zaznaczyli swoją obecność w krajowej czołówce, męska drużyna w składzie Jacek Kwaczyński, Tomasz Maliszewski, Przemysław Sułek i Robert Kornafel wywalczyła brązowy medal. W pierwszym pojedynku nasi panowie bez problemu rozprawili się z Agrosem Zamość, zwyciężając w stosunku 224:212, w ćwierćfinale zwyciężyli ze Stellą Kielce I. W półfinale przeszkodą nie do przejścia okazał się bardzo silny zespół Stalli Kielce II, w składzie którego znaleźli się Rafał Dobrowolski, Tomasz Przepióra i Sebastian Bątor. W klasyfikacji zespołowej kobiet nasza drużyna w składzie Małgorzata Sobieraj, Anna Łęcka Dobrowolska, Joanna Gorczyca i Małgorzata Pietrzyk, zajęła ósme miejsce.

W klasyfikacji indywidualnej wśród kobiet najlepiej spisała się Anna Łęcka-Dobrowolska, zajmując siódme miejsce, Małgorzata Sobieraj uplasowała się na miejscu dziewiątym, a Joanna Gorczyca na dwudziestym ósmym, Małgorzata Pietrzyk była czterdziesta pierwsza. Wśród panów najwięcej powodów do zadowolenia miał lider drużyny, Jacek Kwaczyński, kończąc zawody na szóstym miejscu. Tomasz Maliszewski zajął piętnaste miejsce, a Przemysław Sułek trzydzieste ósme. Kamil Kośla, Robert Kornafel i Jacek Czech zajęli kolejno pięćdziesiąte piąte, sześćdziesiąte pierwsze i sześćdziesiąte szóste miejsca.

W kategorii par mieszanych Małgorzata Sobieraj z Jackiem Kwaczyńskim zajęli siódme miejsce, a Anna Łęcka-Dobrowolska i Tomasz Maliszewski zakończyli zmagania na dziewiątej pozycji.

Już w przyszłym tygodniu przed szansą na kolejne medale staną młodsi zawodnicy Sokoła, którzy także rywalizowali w Milówce. Młodzieżowiec Kamil Kośla, oraz juniorzy, Małgorzata Pietrzyk, Joanna Gorczyca i Robert Kornafel wezmą udział w Halowych Młodzieżowych Mistrzostwach Polski i Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów, które odbędą się w Dąbrowie Tarnowskiej.

K.Kośla

 

Więcej zdjęć TUTAJ