Partnerzy:


Łucznictwo

Halowe Mistrzostwa Mazwosza 2015

Zazwyczaj ostatnimi zawodami w sezonie halowym dla naszych zawodników są Mistrzostwa Polski, jest to zrozumiałe, ponieważ wszyscy szlifują formę na najważniejsze zawody, a później mają czas na regenerację i mogą zacząć przygotowania do sezonu na torach otwartych. W tym roku postanowiliśmy nieco odstąpić od tej reguły, w najbliższą sobotę wystąpimy na Halowych Mistrzostwach Mazowsza w Teresinie. Nie jest to impreza dla nas tak ważna jak Mistrzostwa Polski niemniej jednak nie traktujemy jej ulgowo. Wszyscy postarają się zaprezentować najlepiej jak tylko potrafią.

W Teresinie wystąpią seniorzy, Jacek Kwaczyński, Kamil Kośla i Robert Kornafel, oraz jedna seniorka, Małgorzata Pietrzyk. Ponad to w tych zawodach udział wezmą też nasi najmłodsi, w kategori młodzików wystąpią: Weronika Rozwadowska, Martyna Kalita, Natalia Olszewska, Krystian Jałowski i Patryk Staniszewski. Wśród dzieci do sprawdzenia formy okazję będą mieli: Paweł Olszewski i Błażej Staniszewski.


Relację live z Halowych Mistrzostw Mazowsza - Teresin 2015 można śledzić tutaj


K.Kośla