Partnerzy:


Łucznictwo

Halowe Mistrzostwa Mazowsza Teresin 2013

Małgorzata Pietrzyk zdobyła brązowy medal Halowych Mistrzostw Mazowsza, które zakończyły się dzisiaj w Teresinie. Reprezentantka naszego klubu szła jak burza przez wszystkie rundy zawodów, jednak tego dnia przeszkodą nie do pokonania okazała się zawodniczka Mazowsza Teresin, Natalia Juszczuk. W walce o brązowy medal doszło do tego, czego zdecydowanie nie lubimy, w „bratobójczym” pojedynku naprzeciw siebie stanęła z Joanną Gorczycą. Starcie stało na naprawdę wysokim poziomie i zakończyło wynikiem 6:4 na korzyść Małgosi.

W zawodach udział wzięli także panowie, wśród seniorów w 1/8 finału występ w zawodach zakończył Kamil Kośla, po pojedynku z Gawłem Kucowskim (Drukarz Warszawa), zakończonym wynikiem 2:6. W młodszej kategorii wiekowej w gronie ośmiu najlepszych zawodników województwa znalazł się Robert Kornafel.

Start w zawodach był potrzebny naszym zawodnikom jako przygotowanie do Halowych Mistrzostw Polski Seniorów. Dzisiaj swoją formę sprawdzili młodsi zawodnicy, którzy będą stanowili silny punkt zespołów wraz z bardziej doświadczonymi reprezentantami naszego Sokoła.

K.Kośla

 

Więcej zdjęć TUTAJ