Partnerzy:


Łucznictwo

Halowe Mistrzostwa Mazowsza - Jacek Kwaczyński najlepszym łucznikiem na Mazowszu

Halowe Mistrzostwa Mazowsza które odbyły się na hali sportowej w Teresinie 28 lutego 20015, przebiegły pomyślnie dla naszych zawodników.  Nasz klub łącznie reprezentowało jedenaścioro zawodników w kategoriach od seniora aż do dziecka.Najlepiej spisał się Jacek Kwaczyński, w rundzie kwalifikacyjnej uzyskał najlepszy wynik 286 pkt. W strzelaniach eliminacyjnych Jacek pokonał Miłeckiego Marcina (MKŁ Strzała Warszawa) z wynikiem 6:2. Kolejnym przeciwnikiem był Rutkowski Paweł (Drukarz Warszawa) który poległ z wynikiem 6:0.

O wejście do ścisłego finału Jacek stoczył wyrównaną walkę z Michałem Patrzałkiem która zakończyła się barażem (dogrywką) 9:8  dla naszego zawodnika. W pojedynku o tytuł Halowego Mistrza Mazowsza , Jacek nie dał przeciwnikowi żadnych szans trafiając same dziesiątki 90/90pkt ! ! !  Taki wynik jest niezwykle trudny do uzyskania, lecz nie możliwy co pokał Jacek Kwaczyński w walce z Janem Pstrzochem.Wielki sukces odniosła Małgorzata Pietrzyk zdobywając  tytuł Wice Mistrzyni Mazowsza w kategorii Seniorek.  Małgosia po rundzie kwalifikacyjnej uplasowała się na czwartej pozycji z wynikiem 264 pkt.

Pierwszy pojedynek stoczyła z Krzyżanek Krystyną z wynikiem 6:2, kolejną walkę nasza zawodniczka z tym samym wynikiem na jej korzyść z Klata Aleksandrą. Następny pojedynek zapowiadał się dosyć trudno z liderką tych zawodów Rosą Justyną, lecz Małgorzata nie dała zwyciężyć przeciwniczce co dało przepustkę do rundy finałowej którą stoczyła z Król Jagienką (Drukarz Warszawa). Przeciwniczka Małgorzaty Pietrzyk trafiała nieco celniej , a pojedynek zakończył się wynikiem 2:6  dla zawodniczki Drukarza.W kategorii senior Senior startowali również Robert Kornafel oraz Kamil Kośla. Robert ostatecznie w zawodach zdobył 5 miejsce, a Kamil 17.Nasi najmłodsi zawodnicy również pokazali swoje umiejętności,  czego dowodem są przywiezione do domu medale i dyplomy. Weronika Rozwadowska  zdobyła pierwsze miejsce  w śród Młodziczek uzyskując rewelacyjny  wynik na łuczniczych torach 551 pkt.

Znakomitym osiągnięciem może pochwalić się Krystian Jałowski zajmując trzecie miejsce w kategorii młodzika starszego.

 

Młodzik starszy:

3 miejsce - Krystian Jałowski


Młodziczka starsza:

5 miejsce - Martyna Kalita


Młodziczka:

1 miejsce - Weronika Rozwadowska

13 miejsce - Natalia Olszewska

 

Młodzik:

17 miejsce - Patryk Staniszewski


Dzieci :

5 miejsce - Błażej Staniszewski

6 miejsce - Paweł Olszewski