Partnerzy:

Łucznictwo
2012-11-30 18:36:11
Srebrny debiut naszej Ani!W miniony piątek 11 listopada w Warszawie odbył się Halowy Puchar Mazowsza dla kategorii "dziecko". Na zawodach nasz klub nasz reprezentowało troje zawodników z rocznika 2000. Znakomite drugie miejsce w kategorii dziewcząt zajęła Ania Willewska. Wśród chłopców Krystian Jałowski uplasował się na 7 pozycji. Zaś Aleksandra Kotlarska w konkurencji drużyn mieszanych osiągnęła dugie miejsce. Gratulujemy i liczymy na dalsze sukcesy :)
2012-11-30 18:40:20
Szóste miejsce MałgosiSzóste miejsce w Halowych Zawodach Kontrolnych Kadry Narodowej zajęła Małgorzata Sobieraj. Z powodu sprzyjającej pogody zawody odbyły się na torach otwartych a nie jak sama nazwa wskazuje w hali sportowej. Organizatorem imprezy był Klub Sportowy Obuwnik Prudnik. W strzelaninach eliminacyjnych reprezentantka naszego klubu uzyskała 1226 punktów, co dało jej wysokie trzecie miejsce. Ostatecznie wynik pojedynków setowych ulasował Małgosię na 6 miejscu. W pierwszym pojedynku Małgorzata natrafiła na Koushar Maryie reprezentantkę Białorusi którą pokonała z wynikiem 6 : 2. W następnym pojedynku uległa Joannie Rząsie (LKS Łucznik Żywiec) z wynikiem 1 : 7. Najlepszymi ...